man training with barbell in gym


Liposukcia ultrazvukom by sa dala definovať ako ultrazvuk rozbíja tukové bunky. Chcete sa zbaviť tukových vankúšikov na zle prístupných partiách, ako je vnútorná strana stehien, bruško a boky, ale máte panickú hrôzu z liposukcie? Liposukcia ultrazvukom je tým pravým riešením, ktoré vám pomôže k splneniu vášho sna.

Ako funguje liposukcia ultrazvukom?

Liposukcia ultrazvukom sa zakladá na moderných poznatkoch z cytológie, teda vedy o bunke. Ďalšími dôležitými poznatky sú objavy v modernej technike, hlavne pôsobenie ultrazvuku na bunky https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23801097. Vysoko fokusovanej ultrazvukové vlny naruší membránu tukových buniek, ktoré následne vypustí do tkanív tuk a vodu. Tie budú odvedené cez lymfatický systém do krvného riečišťa. Odtiaľ bude potom z tela vylúčený von.

Výhody liposukcie ultrazvukom

Veľkou a nespornou výhodou je hlavne to, že okolité tkanivá, ako sú svaly, nervy, žily a koža nebudú nijako poškodené. Ďalšou veľkou výhodou je plná bezbolestnosť tejto procedúry. Liposukcia ultrazvukom je totiž neinvazívna a nevykonáva sa na operačnom sály pomocou skalpelov a takzvaných “vysávačov” tukov. Vykonáva sa v špecializovaných pracoviskách a to ambulantne, teda po zákroku môžete ísť bez obáv domov a nemusíte byť dlhodobo hospitalizovaní, aby sa vaše telo spamätalo z pooperačnej slabosti, a nemusíte teda ani čakať, až sa vám tkaniva uzdraví. Ďalšou výhodou je, že táto technika liposukcia ultrazvukom je plne bezbolestná a tak nie sú potrebné ani žiadne anestetiká, ktoré niektorí ľudia môžu aj zle znášať.

Ďalšie možné zvýšenie účinku liposukcia ultrazvukom https://sk.wikipedia.org/wiki/Celiakia. Účinok liposukcia ultrazvukom sa dá zvýšiť tým, že podporíte vlastný organizmus tela v odvádzanie tukov, ktoré sa do tela uvoľní pôsobením liposukcie. Keďže tuky dovádza lymfatický systém, podporuje sa činnosť práve tohto systému. Môžu to byť lymfodrenáže, lymfatické masáže alebo aj lymfatické zábaly, ktoré povzbudia aktivitu toku lymfy.

Rate this post