tasty croissant with yogurt with chia seeds


Konečne ma bolí celé telo a viem že niečo so sebou robím. Navyše mám pocit, že som čo to už zhodila, aj keď sa mi to ešte stále zdá príliš skoro. Hýbať sa hýbem, aj keď mi niektoré pohyby spôsobujú viac či menej bolesti. Ale zvládam to. Telo sa konečne rozhýbalo a to je dobre. Už mám trochu navyknutý organizmus na pravidelnú stravu a telo si samé pýta jedlo. No zisťujem, že by som potrebovala aj priestor na nejakú desiatu a olovrant, takže toto treba doladiť sk.wikipedia.org. Mám pár inšpirácií na jedlá tak postupne zahrniem do jedálnička. Zatiaľ som použila čo kuchyňa dala. Ešte stále som nestihla ísť na veľký nákup a doplniť zásoby potrebných surovín.

Zumba zumbovatá. Išla som do toho s nadšením, že sa vyskáčem a bude to dobré. Od začiatku som sa však nevedela chytiť ani do rytmu ani do krokov a stále som zaostávala sk.wikipedia.org. Snažila som sa to dobehnúť a hovoriť si, že to bude fajn, ale nešlo mi to a tak som bola z toho skôr demotivovaná ako potešená z pohybu. Na konci cvičenia kedy som vlastne mala pocit, že som nič neurobila a necítila som na sebe nič, som si našla na nete 30 minútové kardio cvičenie a išla som podľa neho.

50 sec sa cvičilo 10 sec výdych. Bolo to vcelku fajn, lebo som mala jasne stanovený čas na cvik a aj oddych. A po pol hodine som sa ledva zodvihla z podložky sk.wikipedia.org. Na záver ešte boli naťahovačky, tak ešte dobre, že som ich urobila, lebo nohy ma ešte nikdy tak neboleli ako teraz. Nabudúce pôjdem veru radšej behať, ako zumba alebo podobné zázraky. Dúfam, že ráno sa zobudím v dobrom stave a aj keď je voľný deň, pohybu sa určite nevyhnem 🙂

Raňajky: mandľové mlieko s ovsenými vločkami

Obed: cestoviny s pestom a rukolou

Večera: bravčové mäsko na prírodno, redkvička, paprika a 1/4 špaldovej bagety.

Cez deň som ešte mala 2 jablká a pár orieškov keď na mňa prišiel hlad.

Cez deň som ešte mala 2 jablká a pár orieškov keď na mňa prišiel hlad

Rate this post