fit woman working out outdoors


Tak sme sa rozbehli. Na začiatku dňa som vôbec netušila čo ma čaká a že ma čaká cvičenie. To sa ukázalo až v priebehu dňa. Zvažovala som, odcvičiť si aspoň tie moje brušáky, nejaké výpady a kliky. Ale nakoniec bolo všetko inak.

Cvičenie vybrala Terra a nakoniec som bola tomu aj rada, lebo je to komplexnejšie a môžeme sa navzájom povzbudzovať a dávať tipy ako ktoré cviky najlepšie zvládnuť. Ale kedže som už vedela, že niečo so sebou robiť chcem, tak som sa rozhodla aj zmeniť stravovanie a už som tak trochu bola pripravená sk.wikipedia.org. Aj keď nie veľmi dobre 🙂

Raňajky: mandľové mlieko s ovsenými vločkami.

Obed: Ryža a jablko

Večera: Omeleta z 2 vajec a pol rohlíka.

Ako mi Terra povedala, sladké jesť max doobeda, teda presnejšie medzi 9-11:00 tak som sa tým snažila riadiť a dala som si tabličku sladkej čokolády pred 11:00 ale potom som ešte zhrešila poobede s ďalšou tabličkou čokolády. Len pre informáciu: predchádzajúce dni som bola schopná na jednu takúto pracovnú pauzu zjesť celú čokoládu a takéto pauzy som si dávala kludne aj 3 denne. Takže dve tabličky sú len zlomok sladkého čo som jedávala.

Ešte napíšem, že ráno pijem vodu s citrónom a cez deň bylinkové čaje. Na večer zvyknem vypiť tak liter mätovo-medovkového čaju. Kávu som vyradila už pred 2mi mesiacmi a sladké malinovky nemám v obľube. Radšej si dám pohár čistej vody.

A teraz k cvičeniu. Keď mi Terra poslala prvý článok s cvikmi celkom som sa potešila, lebo to nevyzeralo vôbec náročne, navyše výpady a hlavne kliky som cvičievala ešte tak mesiac dozadu a dala som aj 100-120 naraz. Prvé dva cviky som zvládla ľahko a prišiel na rad výskok. Pri ňom som mala pocit, že sa mi rozsype celé telo a to doslova 🙂 Naťahovali sa svaly o ktorých som doteraz ani netušila. Pri posledných dvoch opakovaniach mi už aj tie výskoky išli celkom dobre a necítila som také napätie ako pri prvom. Nakoniec som všetko odcvičila.

Kedže som si ešte nenastavila systém a nie som schopná vstať ráno skôr, tak cvičím vždy podvečer keď prídem z práce. Ale toto mám v pláne zmeniť, na ranné cvičenie a tak sa naštartovať do nového dňa.

Po prvom dni som cítila svalovku hlavne na stehnách vzadu nad kolenami inak to bolo vcelku príjemné.

Rate this post