sport 2250970 1280


Počet posilovacích dní sa nám zvýšil z troch na päť a tak po tvrdom trénovaní prichádza voľnejší deň v podobe kardio cvičení. Posledne sme s Terrou skúšali zumbu na uvoľnenie a rozhýbanie celého cela a ako nám to išlo (teda mne skôr nešlo) sa dočítate v našich denníkoch. Kedže som bola nešťastná z môjho výkonu pri tomto cvičení/tancovaní, tak som si našla náhradné v dĺžke 30 minút, kde sa po rozcvičke cvičí jeden cvik 50 sec a 10 sec je na vydýchanie a prípravu na ďalší. Niektoré z nich sú náročnejšie, iné menej. Ale dá sa to zvládnuť https://sk.wikipedia.org/wiki/Vitari%C3%A1nstvo.

Dnes prikladám obidve cvičenia, aby ste si mohli vybrať podľa vlastnej chuti a síl. Ak si na to trúfate, kľudne si dajte aj obidve za sebou, ale nezabudnite na prestávku a vydýchanie medzi nimi 🙂 Ja ich asi skúsim obidve. Aspoň uvidím či mi tá zumba len raz nesadla, alebo nie sme vôbec kamarátky. A samozrejme ak niekto rád pláva, behá alebo bicykluje, môže tento deň využiť aj na športy na čerstvom vzduchu. Dôležité je venovať sa s radosťou tejto činnosti aspoň 30 minút.

Ešte niekoľko pokynov pred cvičením:

A tu už sú obidve videá.

Zumba

Kardio cvičenie

 

Do cvičenia priatelia 🙂

Program podľa: Alexa Jean

P.S.: Nezabudnite sa prihlásiť na odber stránky!

P.S.2: Samozrejme, že ak ste chorí, tak buď si nájdete vhodnejšie cvičenie, alebo ich cvičte menej alebo si ich modifikujte adekvátne vášmu zdravotnému stavu. Nie ste si niečím istí? Opýtate sa svojho lekára.

Rate this post