training 828741 1280


Darmo sa budete trápiť hladom ako ja. O tom ako som jedla – nejedla bude pár článkov, nebojte sa. Diétne experimenty mi nie sú cudzie. Nakoniec musím uznať, že bez pohybu to nejde.  Život je pohyb. Lenže nemáme čas. Nemáme tepláky alebo tenisky alebo sme príliš starí, tuční, chudí. A sme unavení. A fitko je ďaleko https://sk.wikipedia.org/wiki/Idiopatick%C3%BD_%C4%8Drevn%C3%BD_z%C3%A1pal. Je tam plno. A nemáme tam s kým ísť. Keby vám dochádzali výhovorky ozvite sa, mám ich v talóne ešte pár desiatok. Medzičasom si zacvičím.

Doma. Bez náradia. V obyčajných teplákoch a tielku. Do pol hodiny som aj osprchovaná. A čo cvičím? Momentálne s Alexou, 30 – denný program sk.wikipedia.org. Pridáte sa? Nebojte, ani mne to nevyšlo na prvý pokus, a preto je tu pokus číslo dva, ktorý začal dnes. A dnes som to už dala!

20x výpady

10 klikov

25 výskokov

No vidíte, že sa to dá. Áno, aj mňa to bolí. A trasú sa mi po cvičení ruky. Zopakujeme ešte trikrát sk.wikipedia.org. Takže po 4 sériách máte za sebou úspešne prvý z tridsiatich dní, kedy robíte niečo pre svoje zdravie a kondičku. Telo sa vám poďakuje, možno už za tridsať dní.

Zdroj: Alexa Jean

P.S.: Nezabudnite sa prihlásiť na odber stránky. Nové cviky na deň dva tu nájdete už zajtra!

P.S.2: Samozrejme, že ak ste chorí, tak buď si nájdete vhodnejšie cvičenie, alebo ich cvičte menej alebo si ich modifikujte adekvátne vášmu zdravotnému stavu. Nie ste si niečím istí? Opýtate sa svojho lekára.

Rate this post