athlete riding a bike


Obezitu treba vnímať nielen ako zmnoženie tuku v tele, ale skôr ako chronické ochorenie, spojené s radou iných porúch.Ide o významný rizikový faktor, ktorý sa podieľa na vzniku a rozvoji závažných somatických ochorení typu žlčníkové kamene, ochorenia pohybového aparátu, gynekologické problémy, neplodnosť, kožné komplikácie – ekzémy, mykózy, celulitída, niektoré typy nádorov – karcinóm prsníka, karcinóm prostaty a hrubého čreva, psychosomatické komplikácie. Obezita spôsobujúca kardiovaskulárne ochorenia je najčastejšou príčinou úmrtia na celom svete, vrátane Slovenska. (more…)

 

Často dostávame otázky, ako chudnutie s produktami Herbalife vlastne funguje a čo sa deje po ukončení procesu redukcie váhy? Nepriberiem váhu späť? Tieto otázky a odpovede na ne sú natoľko dôležité, že im je venovaná nasledovná, samostatná sekcia.

Princíp redukovania telesnej hmotnosti s Herbalife sa opiera o základné pravidlá fungovania nášho organizmu. O pravidlá energetického

Program Herbalife na reguláciu váhy obsahuje starostlivo vybrané produkty, ktorých úlohou je poskytnúť vám efektívne riešenie pre začatie regulácie váhy.

Je vytvorený tak, aby vyhovoval individuálnym potrebám každého jednotlivca, účinkoval v súlade s jedinečnou telesnou stavbou každého organizmu a pomohol každému zákazníkovi dosiahnuť optimálnu hmotnosť a tvar postavy!

Program je možné upraviť podľa aktuálnych potrieb zákazníka. Dva kokteily denne pomôžu efektívne regulovať váhu, jeden kokteil denne pomôže udržiavať optimálnu váhu a dosiahnuť dlhortvajúce výsledky.

Do programu patrí:

Proteín je dôležitým prvkom vyváženej, výžvnej stravy. Poskytuje organizmu nevyhnutné aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre udržanie každodennej optimálnej činnosti organizmu.

Adekvátny príjem proteínov tiež pomáha udržať pocit nasýtenia na dlhú dobu. Tento program je ideálny pre tých , ktorí chcú regulovať svoju váhu a pritom mať istotu, že ich strava obsahuje vyvážené množstvo proteínov.

Aktívne žijúci jedinci a športovci potrebujú dopĺňať zásoby proteínov najmä po ukončení fyzickej aktivity, preto tento program môže byť pre nich maximálne prínosný.

Proteíny organizmu poskytnú pocit nasýtenia, takže už nebudete viac túžiť po nezdravých sladkých maškrtách!

Do programu patrí:

Herbalife je ideálny pre zaneprázdnených ľudí, ktorí majú nedostatok času pre plánovanie jedál, ale napriek tomu chcú mať svoju váhu pod kontrolou.

Prakticky program tvoria základné produkty nášho základného programu na reguláciu váhy spolu s hlavnými doplnkami programu pre cielenú výživu určnými na podporu organizmu počas procesu regulácie váhy.

Program umožňuje udržiavať rovnováhu medzi vašimi cieľmi v oblasti regulácie váhy a potrebou organizmu dodávať adekvátne množstvo kvalitných živín.

Do programu patrí:

Obsahuje prospešné antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály

Obsahuje kyselinu listovú, ktorá je nevyhnutná pre rast a regeneráciu buniek

Poskytuje organizmu vápnik, ktorý pomáha udržiavať silné a zdravé zuby

Poskytuje organizmu železo, ktoré je nevyhnutné pri obehu kyslíku v tele – zásadný prvok pre optimálnu hladinu energie

Formula 2 Multivitamínový komplex je nevyhnutnou súčasťou základného programu https://sk.wikipedia.org/wiki/Nadv%C3%A1ha. Obsahuje viac než 20 pre organizmus nevyhnutných vitamínov a minerálnych látok. Používajte denne pre podporu celkovej optimálnej kondície.

Tablety s bylinným komplexom obohatené o vitamín C a železo, minerálový súbor s vitamínom C, ktorý je naviazaný na tuky, takže ostane v tele 3 krát dlhšie, ako je bežné. Táto formula je veľmi dôležitá pre uvoľňovanie tuku z tukových buniek. Vnútorné výstelky v orgánoch a cievach sa stávajú pružnejšími. Je tiež vhodná pri problémoch s kŕčovými žilami. A taktiež pomáha udržiavať rovnováhu vody v organizme. Odstraňuje toxíny a odpadové látky, a tým znižuje výskyt celulitídy.

Účinky pípravku:

Je to instantná rýchlo rozpustná zmes vzácnych druhov byliniek a čajových lístkov z celého sveta. Tím lekárov pracoval na vývoji tohto nápoja niekoľko rokov. Jeho vysokú úroveň predstavuje aj 5 svetových patentov. Kombinácia byliniek aktivuje metabolizmus tukov, čím dochádza k zlepšeniu spaľovania tukov v podkoží, a čo je ešte viac dôletité, aj priamo v cievach, čomu hovoríme termogenéza. Spaľovaním tukov vzniká energia, tzv. termoreakcia, už po 5. minútach cítime príliv energie.

Účinky prípravku:

Toto prvotriedne zloženie výrobku obsahuje účinnú zmes bylín a živín a je zostavené na podporu procesu regulácie hmotnosti. Všetky zložky pôsobia v súčinnosti a poskytujú prirodzený pocit osvieženia a povzbudenia. Organizmus sa tak lepšie vyrovnáva s každodennými ťažkosťami spojenými so zmenou stravovacieho režimu a s trávenám. Organizmus sa tak lepšie vyrovnáva s každodennými ťažkosťami spojenými so zmenou stravovacieho režimu a s trávenám

Rate this post